HEMEN ARA: +905433920962

Blog

En güncel içerikler ve haberler

Profesyonel Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör nedir konusu insanların en çok merak ettiği konular arasında yer alır. Bu araçlar içerisinde santrifüj pompası bulunur. Bu pompanın emme gücü ile atık suların kolay bir şekilde temizlenmesi sağlanır. Pis su ve tıkanıklığa neden olan maddelerin tahliye edilmesinde vidanjör kullanılır. Vidanjör içerisinde bulunan tanklara atıklar doldurularak boşaltma işlemleri gerçekleştirilir. Bu araçlar tıkanıklıkların giderilmesi için özel olarak üretilir.

  • Vidanjör fosseptik kuyularında biriken atıkların giderilmesini sağlar.
  • Büyük şehirlerde meydana gelen lağım tıkanıklığı gibi kirlerin açılmasına yardımcı olur.
  • Vidanjörler insan yoğunluğu nedeniyle meydana gelen atıkların tahliye edilmesinde son derece etkilidir.
  • Sanayileşmenin yaygınlaşması ile endüstriyel işletmelerin faaliyetlerinde artışlar meydana gelmiştir. Buralarda oluşturulan ürünler sonucunda atıklar meydana gelir. Vidanjörler bu atıkların tahliye edilmesinde son derece etkilidir.
  • Pis su atıklarının aktarıldığı kanalizasyonların temizlenmesinde, sondaj faaliyetleri nedeniyle su kalıntılarının vakumlanmasında, şebeke sistemlerindeki tıkanıklıklarda vidanjör kullanılır.

Vidanjörler Nasıl Çalışır?

Vidanjörlerin çalışmasında bazı ekipmanların kullanımı gerekir. Vidanjör içinde genellikle bir emme borusu vardır. Bu sayede emiş çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir.  Bunun yanında büyük şehirlerde atıkların kısa süreli olarak depolanması için de tanklar yer alır. Vidanjörler emme boruları sayesinde sıvı ile temasta olur. Santrifüj pompaların yarattığı emiş gücü sayesinde atıkların tanklara doldurulması sağlanır. Vidanjörler farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Yapılan işlemlerde çoğunlukla santrifüj pompası sayesinde emiş gücü sağlanır ve vidanjörler bu şekilde çalışmalarını sürdürür. Bu işlem sayesinde kanalizasyonlardaki tıkanıklık problemlerinin giderilmesi de mümkün olur. Küçük ve kırsal yerleşim alanlarında ise santrifüj pompaları sayesinde fosseptik kuyuları boşaltılır. Şehirlerde bulunan kanallarda çamur ya da sıvı atıkları olabilir. Vidanjörler ile bu sıvı ve çamurların tanker sistemlerinde depolanması sağlanır. https://ugurvidanjor.com/ firmasından vidanjör hizmetleri alabilirsiniz.

Etiketler

1 Yorum

  1. esparko dedi ki:

    Mustafa Beyden vidanjor Hizmeti aldık Kısacası verdiğimiz ücreti hak eden,kimsenin anlayamayacağı muazzam bir hizmet aldık.Sağolsun Düzenli olarak çalışacağız. Güvenle hizmet alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yukarı kaydır